На порядку дня – готовність навчальних закладів до нового навчального року

Дата: 11.07.2017 16:57

Фото без описуЛітні канікули то гарна пора для відпочинку дітей, проте не для педагогічних колективів та працівників виконавчих органів Чемеровецької  селищної ради відповідних напрямів, оскільки для них поставлено завдання забезпечити готовність навчальних закладів до нового навчального року. Сьогодні провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Вадим Шкляр та працівник КП «Комунсервіс» Володимир Кучерявий здійснили обстеження навчальних закладів у селах Красноставці та Шидлівці. Предметом вивчення стали опалювальні системи шкіл та дитячих садочків. Детально оглянвши приміщення  визначено необхідність часткового ремонту внутрішньої системи опалення приміщення Красноставської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та харчоблоку,  заміни колісників для котла, ремонт каналізації в приміщенні їдальні. В селі Шидлівці будуть вивчатись технічні можливості  встановлення газового котла квартирного типу в приміщенні дошкільного навчального закладу.