На колегії Хмельницької облдержадміністрації

Дата: 24.01.2018 16:57

Фото без описуСьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань взяв участь у  розширеному засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації. За участі заступників голів адміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, керівників ОТГ  розглянули чотири питання порядку денного. Присутніми на засіданні  заслухано звіт про стан проходження опалювального сезону 2017/2018 року, проаналізовано результати моніторингу якості освіти в навчальних закладах Хмельницької області,  розглянули виконання вимог законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати в області, ознайомились зі станом освоєння у 2017 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів.