Хмельницька область, Чемеровецький район

В ході підготовки до нового навчального року

Дата: 10.07.2017 16:58

Тривають ремонтні роботи у школах та садочках громади. Сьогодні робочою групою очолюваною Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем, до складу якої увійшли перший заступник Юрій Войтов, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна та в.о. старост підвідомчих територій, керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів проведено обстеження ряду об»єктів та аналіз стану  робіт, що уже  здійснюються в селах Красноставці, Сокиринці та Бережанка.

За результатами об»їзду визначено такі завдання: в ході капітального ремонту Красноставського дитсадка провести заміну покрівлі та системи опалення закладу та облаштувати внутрішній санвузол; у Красноставській  ЗОШ –  заміну вікон, спеціалістам селищної ради та фахівцям обстежити наявну систему опалення з подальшими висновками та пропозиціями; у Сокиринецькій ЗОШ   провести демонтаж аварійної прибудови та  збудувати східцевий марш з накриттям до приміщення їдальні; у Бережанському дитсадку провести капітальний ремонт харчоблоку та санвузла, у школі -облаштувати обідню залу.

Намічені заходи реалізуються та будуть остаточно завершені до початку нового навчального року.