Читачайте «зі смаком»

Дата: 20.03.2018 16:58

В рамках реалізації проекту Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації "Display - кросинг" у читальній залі Чемеровецької центральної бібліотеки для дітей учора  відкрилася виставка-подорож «Читай зі смаком!».Чемеровецька книжкова експозиція відібрана з 162 заявок від та різних типів і рівнів бібліотек багатьох куточків України.Наша бібліотека перейняла естафету однією з перших.Гурманам читаннязапропоновано вишукані, елегантні, незвичні літературні присмаки: «Зі смаком сакури», «Зі смаком кави», «Зі смаком тропічних фруктів» та багато інших цікавих смаків.  Приходьте і обирайте потрібне, як це вже зробили наші найспритніші користувачі , які відвідали виставку в перший день її роботи.