Відзначили День працівників освіти

Дата: 29.09.2017 16:59

Щорічно у першу неділю жовтня в нашій державі відзначається професійне свято працівників освіти. З цієї нагоди у приміщенні Центру дозвілля, мистецтва та культури відбулося  свято, приурочене Дню працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло, велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. З вітальним словом  до  освітян звернулися очільники влади районного рівня, а також  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань,  який  зазначив, що майбутнє нації виховується і формується в школі, яка є саме тією базою, де дитина знаходить друзів, спілкування, пізнає прописні істини добра, віри й надії.   Олександр Володимирович, побажав педагогам щоденної наснаги в роботі, миру, бадьорості, духу та родинного тепла. Виконуючи приємну місію, селищний голова Олександр Собань та перший заступник селищного голови Юрій Войтов  вручили подяки Чемеровецької селищної ради освітянам громади та подарунки закладам освіти. Приймали вітання, нагороди  освітяни і від начальника відділу освіти молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Ірини Качуріної.

Подарунком для учасників свята став концерт  українського естрадного співака і композитора, народного артиста України Івана Поповича, організований за сприяння Народного депутата України Олександра Володимировича Гереги.