Хмельницька область, Чемеровецький район

Проведено роз’яснювальну роботу

Дата: 17.09.2020 16:31

Сьогодні  працівниками селищної ради проведено бесіди із підприємцями, що здійснюють господарську діяльність в населених пунктах  Шидловецького та Андріївського старостату.

У ході заходу інспектор праці Тетяна Назарчук  основну увагу звернула на питання належного оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, наголосила на переваги офіційного працевлаштування. Доведено основні вимоги трудового законодавства в частині мінімальних гарантій в оплаті праці, нормах тривалості робочого часу, відпустки.

Крім того, провідний спеціаліст  відділу земельних ресурсів Ігор Поплавський здійснив перевірки правовстановлюючих документів на обслуговування будівель закладів торгівлі даних суб’єктів господарювання. Ним проведено роз’яснювальну роботу з власниками даних об’єктів щодо укладання договорів оренди на вказані земельні ділянки.