«Культура проти ейджизму»

Дата: 22.09.2020 16:05

Фото без описуЧемеровецька селищна рада  взяла участь в  проєкті науково-аналітичного характеру: «Культура проти ейджизму», який здійснюється ГО «Інститут соціальної політики регіону» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Проєктом передбачено проведення низки опитувань в закладах гуманітарного профілю нашої громади з таких питань як: можливості для активного дозвілля осіб похилого віку, можливості користування культурними послугами для пенсіонерів, котрі проживають на території громади, ставлення мешканців до реформи децентралізації та її впливу на культурну сферу громад.

Сьогогодні  заступником директора Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації, модератором проєкту у Хмельницькій області Тетяною Гаман було проведено фокус-групове дослідження. В них взяли участь працівники культури, освіти, соціального захисту громади, які безпосередньо працюють з категорією людей поважного віку, керівники творчих колективів,  ветерани праці.

Пані Тетяна подякувала учасникам фокус-груп за активність та запевнила, що думки мешканців нашої громади будуть висвітлені у підсумковому аналітичному звіті, котрий буде цікавим та корисним для всіх суб’єктів публічної культурної політики нашої держави.