Хмельницька область, Чемеровецький район

Обстежено умови проживання дітей

Дата: 25.09.2020 15:40

Сьогодні з метою соціального та правового захисту дітей та активізації роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, керівником Служби у справах дітей Валентиною Семенишеною   спільно з працівниками сектору соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Галиною Паламарчук та Аліною Жилою здійснено виїзд у села Кормильча та Кочубіїв.

В ході рейду здійснено обстеження умов проживання у двох сім’ях, в яких виховується двоє дітей та однієї сім’ї, в якій виховується одна дитина, що потребує корекційного навчання.

З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, недопущення вчинення жорстокого поводження та насильницьких дій щодо дітей.