Провели засідання виконкому

Дата: 30.09.2020 16:12

Фото без описуСьогодні  у великій залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулось засідання виконкому, до порядку денного якого включено 32 питання, що  були розглянуті за участі  24 членів виконавчого комітету.

На погодження членів виконкому винесено погодження проєкту рішення «Про внесення мін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2020 рік», тарифу на теплову енергію ПП «Екогеологія» для потреб бюджетних організацій селища Чемерівці та на теплову енергію ТзОВ «Гусятин-тепло1» для КНП «Чемеровецька центральна районна лікарня» Чемеровецької районної ради. Про стан виконання заходів з легалізації заробітної плати та тіньової зайнятості серед роботодавців, що здійснюють підприємницьку діяльність на території селищної ради доповідала головний спеціаліст відділу з питань соціальної політики Тетяна Назарук, про стан готовності житлово-комунального господарства  та об’єктів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо - зимового період 2020-2021 років проінформував начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадій Голик. В ході засідання погоджено 16 заяв на присвоєння та зміну  адреси житловим та господарським будівлям та 3 заяви на видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння.