Рейд-обстеження умов проживання дітей

Дата: 30.09.2020 16:14

Днями фахівці служби у справах дітей та сектору соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Валентина Семенишена і Галина Паламарчук  провели в селі Криків обстеження сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та сімей, де виховуються діти під опікою. До рейду  залучили поліцейського офіцера громади Богдана Петелька.

У ході перевірки умов проживання з батьками провели профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попередили про правову відповідальність, згідно чинного законодавства.

Також з  метою попередження негативних явищ у молодіжному середовищі  провели профілактичні лекції для учнів Криківської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Булінг – проблема сучасності та як з ним боротись».