Хмельницька область, Чемеровецький район

Шановні освітяни! Дорогі вчителі!

Дата: 02.10.2020 15:43

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Разом зі мною вас вітає вся  Чемеровецька громада.Тому що День учителя – це щось глибоко особисте. Це свято, про яке пам’ятаємо навіть тоді, коли давно вийшли за шкільний поріг.

І скільки б років не пройшло, а з нами завжди залишаються спогади про першого вчителя. Лишається вдячність педагогам з рідної школи, які навчили, підтримали, допомогли обрати шлях у житті.

Ми пишаємося тим, що команда Чемеровецької селищної ради  знов і знов підтверджує: освіта – це наш пріоритет. Освіта – це та сфера, де ми є і будемо надалі лідерами.

Шановні педагоги!

Кожен учитель – це творець. І якщо художник живе у своїх полотнах, письменник – у творах, а вчений – у своїх відкриттях, то справжній наставник живе у вчинках і подумах людей. Виховати успішну, внутрішньо свободну, мислячу людину, допомогти їй розкрити таланти та обрати шлях у житті – це є вища творчість і вище мистецтво.

Бажаю вам всього найкращого!

Дякую за вашу натхненну, самовіддану працю! За ваше велике серце. За ваш поклик постійно рости над собою і разом з дітьми ринути у світ нових відкриттів!