Рішенння від 26 серпня 2020 року

Дата: 26.09.2020 17:45

чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

26.08.2020 року

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2020 року».  [Додаток 1]  [Додаток 2]  [Додаток 3]  [Додаток 4]

2. Про погодження проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2020 рік»

3. Про особливості організації навчально-виховного процесу в закладах освіти селищної ради  у 2020 - 2021 навчальному році

4. Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради.

5. Про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за І півріччя 2020 року

6.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради

від  27 січня 2017 року №4 «Про створення   комісії  по наданню одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян».

7.  Про  виділення приміщення для селищної виборчої комісії.

8. Про постановку на квартирний облік Ганущака Я.М.

9. Про  постановку на квартирний облік Гнатюк М.В.

10. Про  постановку на квартирний облік Любонського В.Ю.

11. Про  постановку на квартирний облік Гулого В.А.

12. Про  постановку на квартирний облік Уніловської О.О.

13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Задоянчука В.І. по вулиці    Скопецького В. села Кугаївці.

14.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку Сподинюк А.І. с. Кугаївці.

15. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Заремського В.А. по вулиці Чорновола В’ячеслава села Степанівка.

16. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Шаравари А.І. по вулиці Чорновола В’ячеслава села Степанівка.

17. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Колодій О.В. по вулиці Маяковського села Криків.

18. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Кушнірук Л.В. по вулиці Молодіжна села Сокиринці.

19. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Похно В.Б. по вулиці Українки Лесі села Свіршківці.

20. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Ропій Є.А. по вулиці Українки Лесі села Свіршківці.

21. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Швидкого О.В. по вулиці Садова села Садове.

22. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Чайки С.П. по вулиці Шевченка села Черче.

23. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Ружицького А.О. по вулиці Миру села Чорна.

24. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гончаренка В.В. по вулиці Кармелюка смт Чемерівці.

25. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Натальського А.В. по вулиці Головатюка села Красноставці.

26. Про присвоєння поштової адреси Вуєчок Р.В. смт Чемерівці.

27. Про присвоєння поштової адреси Загоруйко М.А.в с. Черче.

28. Про присвоєння поштової адреси гаражу Дерев’янко Г.Л.. смт Чемерівці.

29. Про присвоєння поштової адреси гаражу Червонюка Д.А. смт Чемерівці

30. Про присвоєння поштової адреси гаражу Кучерявого В.Є. смт Чемерівці

31. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Задоянчука Й.П. по вулиці Зарічна села Андріївка.

32. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Туза О.І. по вулиці Центральна села Шидлівці.

33. Про списання приватного житлового фонду громадянки Грановської Л.М. по вулиці Пушкіна села Кугаївці

34.Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в смт Чемерівці.

35. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Кочубіїв по вул. Миру, 8.

36. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Чорна по вул. Перуна, 1.

37. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Ямпільчик по вул. Загородна.

38. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Кугаївці по вул. Центральна, 4.

39. Різне.