Online-семінар для директорів інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 22.10.2020 16:49

Директор інклюзивно-ресурсного центру селищної ради Світлана Пушкаренко  взяла участь в online-семінарі, який проводив обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти з питань раннього втручання як запоруки успішної інклюзії. Обговорювали питання міжвідомчої взаємодії Інклюзивно-ресурсного центру з закладами охорони здоров’я,  закладами освіти та громадськими організаціями. Ознайомилися з діяльністю Хмельницького спеціалізованого будинку дитини, соціального центру Святого Миколая Чудотворця, які надають реабілітаційні послуги особливим діткам. Поспілкувалися з обласним дитячим психіатром Раїсою Антонюк. Зустріч була інформативною та дуже потрібною як фахівцям, так і батькам вихованців ІРЦ.