Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 31.10.2020 13:51

Фото без опису

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову нашої громади.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканців об'єднаних населених пунктів мали гідну роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання усіх труднощів у справі поліпшення добробуту ваших підопічних, соціального захисту тих, хто цього потребує.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, здійснення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.

Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.