Перші управлінські рішення новообраних рад. Настанови експертів.

Дата: 04.11.2020 16:53

Фото без описуСьогодні в рамках реалізації Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» відбувся  навчально-інформаційний вебінар щодо кадрового забезпечення виконання новообраним органом місцевого самоврядування визначених законодавством повноважень . Його ініціаторами та організаторами виступили фахівці Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації. Приклади та рояснення щодо напрацювання перших управлінських рішень новобраних  ради із кадрового забезпечення та виконання визначених законодавством повноважень навела експерт Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»  Наталія Гнидюк. Учасники навчання мали змогу відразу, в режимі питання-відповіді уточнити для себе усі незрозумілі аспекти формування кадрового забезпечення.