Чемеровецька селищна територіальна громада

Підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 04.11.2020 16:54

Сьогодні в залі засідань селищної ради відбулася зустріч заступника селищного голови Юлії Повар та фахівців селищної ради  освітнього та соціального напряму  з головою благодійного фонду «Ксена» Оксаною Устиновою. Зустріч відбулась  в межах реалізації  Хмельницького регіонального компоненту проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії  суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Вінницькій та Хмельницькій областях», за підтримки Представництва МОМ в Україні (IOM Ukraine), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія  та Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проєкту - формування розуміння проблеми торгівлі людьми через надання тематичних  інформаційних матеріалів громаді, ознайомлення фахівців ОТГ із законодавством України з протидії торгівлі людьми, проведення проактивних заходів з виявлення постраждалих від торгівлі людьми, їх перенаправлення та налагодження співпраці з суб’єктами Національного механізму взаємодії, які надають допомогу особам постраждалим від торгівлі людьми,  проведення заходів з питань безпечної міграції та  попередження потрапляння в ситуації експлуатації. На кінець робочої зустрічі сторони діалогу підписали Меморандум про співпрацю.

Також пані Оксана провела консультативні робочі зустрічі щодо попередження та протидії торгівлі людьми в приміщенні ЦНАП Чемеровецької селищної ради .