Шановні працівники культури!

Дата: 09.11.2020 09:03

Фото без описуЩиро вітаю Вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який є даниною вашому вагомому внеску у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Наш край здавна відзначався талантами, які прославляли Чемеровецьку громаду.  Нам є, ким гордитися. Це особистості, які створюють хороший настрій і відпочинок для інших. Вони згуртовують навколо себе талановитих від Бога людей, дарують хвилини радості і душевного задоволення.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої громади.

Щиро вдячний за популяризацію української культури, збереження народних звичаїв та традиції, за Вашу небайдужість в питаннях розвитку громади та підтримку.

З  повагою,

селищний голова                                                   Олександр СОБАНЬ