Мова об’єднує .

Дата: 09.11.2020 12:45

Фото без описуДвадцять років тому Українське радіо започаткувало щорічну акцію, присвячену українській мові — радіодиктант національної єдності. У понеділок,  9 листопада, в Україні і в нашій громаді   відбулося ювілейне написання  XX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2020.

Радіодиктант не має на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий.

Текст диктанту «Виклики книжкової ери» читала акторка Римма Зюбіна. Автором тексту є письменник і видавець Іван Малкович. Щороку диктант розширює межі – знань, згуртованості,національної гордості за одну з наймелодійніших та найкрасивіших мов світу.

Пишаємося, що говоримо українською!