«Доступна медицина» стає ближчою

Дата: 12.11.2020 16:32

Фото без описуУсі ми глибоко переконані в тому, що якість надання медичних послуг населенню потребує значного покращення. Саме на це спрямована державна програма «Доступна медицина», в рамках якої впродовж останніх років в селі Сокиринці реалізувався проєкт «Будівництво Сокиринецької лікарської амбулаторії сімейної практики». Сьогодні відбулося урочисте відкриття новозбудованого закладу . Привітати мешканців громади із цією визначною подією приїхали перший заступник селищного голови Юрій Войтов, заступник Юлія Повар, обласні посадовці та керівники району.  Відтепер амбулаторія буде обслуговувати жителів населених пунктів Сокиринецького старостату.  Заклад укомплектовано необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, меблями, медичною апаратурою, комп’ютерною технікою та всім необхідним для роботи сімейного лікаря, також буде доступ до високошвидкісного інтернету для надання телемедичних послуг. Також амбулаторія оснащена автомобілем Renault DUSTER dCi 110 4 WD, 2018 року випуску. Поряд з цим, в амбулаторії передбачене окреме житло для сімейного лікаря.