Шановні аграрії!

Дата: 13.11.2020 16:10

Фото без описуВід усього серця дозвольте привітати Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Аграрна галузь сьогодні – це та сфера, яка сприяє розвитку території  нашої громади. Саме вона забезпечує найбільші надходження до бюджету, створює робочі місця. Аграрії тримають на своїх плечах українське село. Не можна уявити Україну без золотистих нив, безкраїх полів і запашного хліба.  Якісний розвиток аграрної галузі є запорукою процвітання нашого краю.

У цей день хочу побажати всім міцного  здоров’я, щедрих врожаїв, щастя, добра і злагоди! Низький уклін вам, шановні аграрії, за самовіддану працю, любов до рідної землі, терпіння і труд. Нехай щедро колосяться ниви, а серця сповнюються надіями на краще майбутнє! Хай втілюються в життя всі ваші плани, задуми і сподівання!

З повагою,

cелищний голова                       Олександр СОБАНЬ