Чемеровецька селищна територіальна громада

Проведено черговий рейд

Дата: 26.11.2020 17:19

Сьогодні робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників Чемеровецької селищної ради, Держпродспоживслужби та поліції   проведено рейд серед суб’єктів господарювання смт Чемерівці щодо належного оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, наголошено на переваги офіційного працевлаштування. Доведено основні вимоги трудового законодавства в частині мінімальних гарантій в оплаті праці, нормах тривалості робочого часу, відпустки. Крім того,  здійснено моніторингове обстеження    щодо організації протиепідемічних заходів запобігання посиленню на території селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Фахівцем Чемеровецької державної податкової інспекції  проведено роз’яснювальну роботу щодо залучення платників до подачі електронної звітності  та переваг ПРРО.