Чемеровецька селищна територіальна громада

Захист прав та інтересів дітей у громаді

Дата: 27.11.2020 16:06

27 листопада 2020 року розпочався 6 регіональний семінар із обміну досвідом "Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей: обмін досвідом з актуальних питань практики". Участь взяли 5 областей України – Одеська, Закарпатська, Чернігівська, Хмельницька, Миколаївська. Участь у семінарі взяла завідувач сектору «Служба у справах дітей» відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради Валентина Семенишена.

Мета семінару - захист прав та інтересів дітей у громаді. Надання широкого спектру соціальних послуг. Презентувати практичний досвід та результати роботи щодо розробки та впровадження планів трансформації інтернатних закладів у рамках проекту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей».