Академія культурного лідера 2:0

Дата: 01.12.2020 16:48

Фото без описуТриває навчання в міжнародному навчально-тренінговому проєкті «Академія культурного лідера 2:0», спільного проєкту Міністерства культури України та Goethe-Institut в Україні. Метою проєкту є підготовка ТОП-менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України.  Відбувся 3 модуль – тиждень наполегливого онлайн-навчання для команди Чемеровецької ОТГ, яку представляють директор Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистецтва Людмила Мельник, завідуюча дитячою бібліотекою Ольга Галак, директор центральної бібліотеки Марія Кульпінська, спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Фіголь.

Нагадуємо, що в цьому проєкті беруть  понад   200 учасників з 45 ОТГ зі всієї України, які вже понад півроку продовжують  працювати над проєктами для своїх громад та отримувати навички з проєктного та грантового менеджменту. Крім того, команди-учасниці мають змогу для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних проєктів під час міжмодульних конференцій.

Тому побажаємо нашій команді успіхів! І нехай цей  набутий досвід дасть наснаги та нових творчих думок для культурного розвитку нашої громади!