Отримали допомогу від благодійного фонду Карітас
Дата: 03.12.2020 16:47
Кількість переглядів: 367
Міжнародний день людей з інвалідністю привертає увагу усіх до проблем людей цієї категорії, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. З цієї нагоди працівники відділу з питань соціальної політики селищної ради ініціювали соціальну акцію, якою передбачено залучення комерційних установ до забезпечення осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні відділу, продуктовими наборами. Відгукнувся та допоміг керівник благодійного фонду «Карітас-Чемерівці», настоятель храму успіння Пресвятої Богородиці, отець Василь Демчишин. Для пенсіонерів, які того потребують, було передано милиці, ходулі, а також продукти харчування.