Чемеровецький медичний коледж - учасник Проєкту "Stop Covid-19"
Дата: 16.12.2020 19:59
Кількість переглядів: 319
Чемеровецька селищна територіальна громада, яка отримала грант в категорії "Людяність і взаємодопомога" від Міжнародного фонду "Відродження"продовжує успішно працювати над реалізацією його основних напрямів. Як уже повідомлялося раніше, було організовано тренінг правової освіти для медичних працівників лікарні, а наступним етапом стало проведення волонтерської акції. Студенти та викладачі медичного коледжу розробили та виготовили яскраві буклети, які допоможуть жителям громади отримати найбільш актуальну інформацію щодо профілактики та лікування коронавірусної хвороби. Щиро бажаємо студентам успішно скласти іспити, всім учасникам акції та мешканцям громади - міцного здоров'я!