Пряма допомога медичним закладам і працівникам

Дата: 21.12.2020 14:32

Фото без описуПередноворічні дні – гарна нагода зробити приємну справу. В рамках гранту «Людяність і взаємодопомога» від Міжнародного фонду «Відродження" проведено закупівлю дрібного медичного обладнання (пульсоксиметри, глюкометри, шолом для не реверсної ШВЛ) та санітарно-гігієнічних наборів (мило рідке, рукавички, пластирі, паперові рушники, ватні диски), а також засобів антисептичних спиртових та дезінфікуючих загальною вартістю 46,6 тис.грн. Сьогодні селищним головою Олександром Собанем усі матеріали було передано колективу Чемеровецької ЦРЛ. В цей непростий час, в період боротьби з пандемією  допомога медичним закладам та працівникам вкрай важлива. Проєкт «Stop Covid19»  сприяв такій допомозі – освітній та матеріально-технічний.