Чемеровецька селищна територіальна громада

Проводиться контроль дотримання правил локдауну в селищі Чемерівці

Дата: 12.01.2021 16:51

З початком локдауну з 08 січня працівники Чемеровецької селищної ради, Чемеровецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно  з представниками поліції активізували рейдові перевірки, щодо дотримання посилених карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання. Перевіряють чи дотримуються в закладах громадського харчування та побутового обслуговування  правил приймання відвідувачів у цей період. Також проводять перевірку дотримання карантинних вимог у закладах дошкільної освіти.

Учора рейд-група виявила 4 порушення карантинних вимог в закладах торгівлі  щодо недотримання маскового режиму. Працівники поліції склали 4 протоколи про адміністративне правопорушення.

Всім власникам та персоналу відвідуваних об’єктів повторно  доведено до відома  про  адміністративну  відповідальність за недотримання  даних вимог.