Свято Водохреща – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро!

Дата: 19.01.2021 10:25

Фото без описуУ цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує нам здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

19 січня  ми з усім православним світом відзначаємо велике свято — Богоявлення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає нам відкрити своє серце для любові, щирості та доброти .

У це світле свято бажаю усім міцного здоров’я і щасливого довголіття.

Нехай негаразди оминають ваші домівки, а оселяться в них мир, радість, добробут, злагода та любов. Нехай Боже благословення повсякчас оберігає вас та ваші родини.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

Хрестос  Хрещається!

З повагою,

селищний голова                                                                           Олександр СОБАНЬ