Рейд з питань легалізації виплати заробітної плати в селах Вишнівчик та Завадівка

Дата: 25.01.2021 16:17

Фото без описуРобочою  групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення проведено  черговий рейд по виявленню фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Провели обстеження суб’єктів господарювання на предмет дотримання  порядку використання найманої праці, інформаційно-роз’яснювальну  роботу щодо соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. Також роз’яснили  найманим працівникам, що вони повинні вимагати від працедавців офіційного працевлаштування та легальної виплати зарплати, адже це не тільки офіційне працевлаштування, а й пенсійні накопичення, соціальні гарантії та можливість  скористатись своїм трудовим правом.

В ході рейду представник Держпродспоживслужби провів  моніторингове обстеження  закладів торгівлі щодо організації протиепідемічних заходів запобігання посиленню на території Вишнівчицького старостату  коронавірусної хвороби.