Чемеровецька селищна територіальна громада

Укладено Договір про надання освітніх послуг

Дата: 27.01.2021 17:01

Сьогодні до Чемеровецької селищної ради завітали директор  Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації Микола Баюк та ректор Хмельницького університету управління та права Ірина Ковтун. Метою зібрання стало обговорення подальшої співпраці з Центром в частині забезпечення підвищення кваліфікації працівників селищної ради. Відповідно до напрацьованого та підписаного сьогодні Договору про надання освітніх послуг на 2021 році, згідно якого заплановано підвищення кваліфікації різних категорій працівників селищної ради.

Також в ході візиту відбулась зустріч працівників апарату селищної ради з ректором університету Іриною Ковтун, яка заохотила присутніх до вступу до вузу.