Планова перевірка Чемеровецького НВК №2

Дата: 27.01.2021 17:03

Фото без описуЗ метою забезпечення нагляду за дотриманням санітарного законодавства фахівці управління Держпродспоживслужи у Чемеровецькому районі здійснили вчора перевірку у Чемеровецькому НВК №2 на предмет  встановлення відповідності об’єкта вимогам у сфері санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Перевіряли належність санітарно-гігієнічних умов для виховання, перебування, навчання та організації якісного харчування дітей з дотриманням  норм харчування та забезпечення медичного обслуговування.

З директором закладу та працівниками, відповідальними за організацію харчування, проведена роз’яснювальна робота щодо санітарно-гігієнічних вимог до утримання приміщень та обладнання, дотримання особистої гігієни персоналом, вимоги до постачання, якості умов зберігання продуктів харчування, продовольчої сировини та технології приготування страв.

За результатами перевірки підготовлено відповідний акт та довідку з пропозиціями.