Про зміни у організації соціального захисту населення

Дата: 02.02.2021 17:02

Фото без описуВідповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 16 січня 2021 року №132/2021-р «Про реорганізацію районних державних адміністрацій Хмельницької області», розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 січня 2021 року №1/2021-р «Про реорганізацію структурних підрозділів Чемеровецької районної державної адміністрації» управління соціального захисту населення Чемеровецької районної державної адміністрації Хмельницької області з 01 лютого 2021 року працює у новому форматі:

змінена назва управління – Чемеровецький відділ з питань обслуговування громадян, призначення та виплати державних соціальних допомог, соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області;

прийом документів на соціальні виплати здійснює Центр надання  адміністративних послуг Чемеровецької  селищної ради.

Всі інші соціальні послуги, які надавало управління в 2020 році, залишились і громадяни зможуть їх отримувати у звичному режимі.