Зміна повноважень щодо ведення Державного реєстру виборців

Дата: 08.02.2021 16:47

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2021 №24 “Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій” для здійснення відділами ведення Державного реєстру виборців (далі-Реєстр) щомісячного поновлення, опрацювання бази даних Реєстру та звернень виборців, повноваження щодо ведення Реєстру від відділу  ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією, що припиняється, переходять до відання відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією нового району.

Виборці, виборча адреса яких  зареєстрована відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" на території Чемеровецького району зможуть подавати заяви  до органу ведення Реєстру особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства, за нижчевказаною адресою.

Також заява може бути надіслана особою в електронній формі за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до закону, з використанням мережі Інтернет у встановленому розпорядником Реєстру порядку.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

вул.Троїцька, 4, м.Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

Тел. (03849) 5-00-15

Графік роботи: