Чемеровецька селищна територіальна громада

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 22.02.2021 17:15

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради.   До порядку денного було включено 23 питання.
На розгляд членів виконкому начальник відділу   фінансів Оксана Уланівська   запропонувала проєкт рішення про внесення змін до  селищного бюджету на 2021рік. Начальник відділу культури виступила по питанню оптимізації мережі закладів. Члени виконкому заслухали звіти керівників комунальних підприємств селищної ради, Василь Олійник інформував про підсумки господарської діяльності КП «Комунсервіс», Світлана Кузняк - про роботу КП«Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2020 році, Болеслав Франковський  про роботу    Чемеровецького спеціалізованого лісогосподарського об'єднання «АГРОЛІС» , Володимир Процуха    про роботу «Виробничо – комерційного центру по наданню побутових послуг», Микола Шклярук - комунального підприємства «Зарічанський ринок», Світлана Пушкаренко - про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр.  В ході засідання врегульовано питання присвоєння адрес житлових та нежитлових будівель в селах Свіршківці, Демківці, Летава, Біла, Шидлівці, погоджено заяви на видачу дублікатів свідоцтв жителям сіл Хропотова, Антонівка.  Надано дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень в селах Вишнівчик, Юрківці, Кормильча.