В ході підготовки до четвертої сесії селищної ради
відбулися засідання постійних комісій. На розгляд членів комісій винесено напрацьований проєкт порядку денного сесії. Під час засідання депутатами заслухано проєкти програм про проведення заходів благоустрою на території населених пунктів Чемеровецької громади на 2021рік, забезпечення функціонування житлово-комунального господарства на 2021 рік, утримання та обслуговування доріг комунальної власності на 2021 рік, проведення природоохоронних заходів на території Чемеровецької громади на 2021 рік та про внесення змін до програми «Ветеран». Внесено зміни до селищного бюджету на 2021 рік. Також на сесію винесено проєкт рішення про припинення сільських виборчих комісій шляхом ліквідації, припинення діяльності КП «Зарічанський ринок» шляхом ліквідації. Обговорено питання про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико - санітарної допомоги» Чемеровецької селищної ради. Депутатами проаналізовано питання щодо передачі майна та основних засобів. Депутати розглянули клопотання начальника відділу культури та туризму перед Міністерством культури та інформаційної політики України про надання погодження на ліквідацію та виведення з базової мережі сільських бібліотек та закладів культури клубного типу Чемеровецької селищної ради. А також погоджено включення до розгляду сесії усіх земельних питань за заявами жителів населених пунктів громади.