Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 05.03.2021 11:09

Фото без описуНа підставі рішення третьої сесії Чемеровецької селищної ради VIII скликання від 05.02.2021 року №54-2/2021 Чемеровецька селищна рада  оголошує  конкурс  на   заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико - санітарної  допомоги» Чемеровецької  селищної  ради, що розташоване за адресою: смт. Чемерівці, вул. Центральна, 61 г. Основним напрямом діяльності підприємства є надання медичної допомоги будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України, а також вжиття заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров'я. З детальною інформацію щодо предмету діяльності, статуту, структури підприємства, а також кошторисних призначень для фінансового забезпечення діяльності закладу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Чемеровецької селищної ради.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Документи подаються за адресою: 31601, Хмельницька область, смт Чемерівці, вул. Центральна, 40.

Довідки по телефону: 9-16-38, 0988654271,

е-маіl: rada_chemotg@ukr.net.

Для участі в конкурсі претендентом подаються такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) конкурсну пропозицію;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

До участі в конкурсі допускаються громадяни які мають  вищу освіту II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я" та не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (3-5 років).

Контракт з переможцем конкурсу укладається строком на 3 роки. Умови оплати праці – посадовий оклад у розмірі 5 (п’яти) мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії; надбавки та премії в межах фонду оплати праці відповідно до законодавства.

Місце проведення конкурсу – приміщення Чемеровецької селищної ради, розташоване за адресою: смт Чемерівці, вул. Центральна, 40.