Чемеровецька селищна територіальна громада

Підвищення кваліфікації старост

Дата: 11.03.2021 17:21

Сьогодні розпочались заняття за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікаціїонлайн-навчання посадових осіб місцевого самоврядування «Місце та роль старости у системі місцевого самоврядування», організовані Хмельницьким регіональним центром підвищення кваліфікації. Участь у навчанні беруть старости сіл Сокиринці, Збриж, Вишневе Дмитро Юрков, сіл Юрківці та Теремківці Сергій Бартків, сіл Зарічанка та Драганівка Надія Яблонська, села Бережанка Роман Кіт. Лектори висвітлили актуальні питання щодо нормативно-правових основ діяльності старост в контексті останніх законодавчих змін, діяльності старост в аспекті співробітництва територіальних громад, вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування, повноваження старост у сферіу земельних відносин та ін. Навчання триватиме і завтра.