Реформа мистецької освіти в дії

Дата: 16.03.2021 16:51

Фото без описуЗ метою належного і достовірного інформування та  налагодження комунікації  з мистецьким освітнім середовищем щодо ключових змін у початковій мистецькій освіті, Міністерство культури України започаткувало естафету робочих  зустрічей у форматі фокус-груп  із мистецькими школами кожного із регіонів України. Саме в такому форматі 13-14 березня проходила робоча зустріч з педагогічним та адміністративним колективом Слов'янської дитячої школи мистецтв, що на Донеччині. До складу робочої групи увійшли керівники мистецьких шкіл Маріуполя Донецької області, Згурівки Київської області, та директор  Чемеровецької дитячої музичної школи Лідія Харкавлюк. Очолювала робочу групу керівник експертної групи з питань мистецької освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства культури України Колос Тетяна Миколаївна.

В ході зустрічі розглядались конкретні  питання впровадження реформи мистецької освіти, якісних змін у системі освіти галузі  модернізації змісту та умов надання мистецької освіти, з метою якого  запроваджено пілотний проєкт із впровадження у мистецьких школах освітніх програм, до якого увійшла Чемеровецька дитяча музична школа, одна з 29 шкіл із 11 областей України та міста Києва.