Відбулось засідання ТЕБ і НС селищної ради

Дата: 17.03.2021 15:49

Фото без описуСьогодні  під головуванням Олександра Собаня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.  На порядку денному  одне  питання - про заходи з запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Після доповіді керівників усіх залучених служб та обговорення ситуації із станом захворюваності  прийнято рішення запровадити посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних заходів, зокрема, активізувати роботу рейдових груп,  усім службам посилити контроль за дотриманням маскового режиму в установах та організаціях, магазинах, закладах громадського харчування,    під час автотранспортних перевезень, соціальної дистанції та дезінфекцією приміщень. З метою ліквідації ланцюга розповсюдження хвороби серед учнів та вчителів прийнято рішення  з 22    березня розпочати весняні канікули у школах, призупинити проведення  спортивних змагань та занять в закладах позашкільної освіти.