Олександр Собань: «Наша особиста відповідальність допоможе стабілізувати ситуацію»

Дата: 17.03.2021 17:02

Фото без описуШановні земляки!

Черговий раз ми перебуваємо на передпіковому   рівні  захворювання на коронавірус. Не втішає щоденна статистика. Список хворих день від дня поповнюється не одним десятком мешканців нашої громади. Хвороба не обирає ні за віком, ні за статтю. Ковід у третій хвилі став ще агресивнішим. Розумію, що всі ми були втомлені від тривалого карантину  минулого року, переживали певні незручності у період локдауну.   Проте наше свідоме ставлення до ситуації, яка складається на даний час, може допомогти запобігти активному поширенню коронавірусної інфекції.

Тому ще раз звертаюся до  кожного з вас: ми повинні усвідомити, що дотримання   найпростіших правил  -   масковий режим,  соціальна дистанція, дезинфекція рук – заходи, які можуть зберегти здоров»я, а то й врятувати життя  нам і  нашим близьким.

Отож, найпріоритетніший принцип в нинішніх умовах - не нехтуйте карантинними вимогами! За найменшого нездужання негайно звертайтесь до сімейного лікаря, дотримуйтесь  правил перебування на самоізоляції. Бережімо себе та тих, хто поруч! Нічого ціннішого за здоров»я немає. Поважаймо працю наших медиків! Вони у постійній зоні ризику.

Наша особиста відповідальність допоможе стабілізувати ситуацію та якомога швидше повернутися до звичних умов життя, роботи, відпочинку.

Зичу усім стійкого імунітету!