Чемеровецька селищна територіальна громада

У Чемерівцях стартувала вакцинація проти COVID-19

Дата: 19.03.2021 15:19

Для того, щоб проводити вакцинацію сформовано дві мобільних бригади, до яких увійшли 2 сімейних лікарі та три медсестри. Попередньо медики пройшли навчання у Хмельницькому. У Чемеровецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги створено пункт щеплення проти COVID-19, який знаходиться на першому поверсі у  кабінеті  №17. Щеплення проводиться  вакциною індійського виробництва, яку розробляла компанія AstraZeneca. Наразі наявна вакцина кількістю  на 300 осіб.  Процес вакцинації проходитиме у п’ять  етапів. Другий день триває  щеплення проти COVID-19  медичних працівників. Вакцинація добровільна і безкоштовна. Сьогодні  селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов  також провакцинувалися,  показавши  приклад усім жителям громади. Оскільки коронавірусна хвороба активно шириться,  вакцинування  - єдиний спосіб вберегтися від серйозного захворювання. Кожен, хто бажає вакцинуватися, повинен звернутися до свого сімейного лікаря, котрий визначить групу,  у яку потрапить пацієнт.

Шановні мешканці громади, дбайте про своє здоров'я.