Ділова зустріч з представниками бізнесу

Дата: 20.03.2021 17:23

Фото без описуУже три роки поспіль селищний голова Олександр Собань  проводить  зустрічі у форматі «круглого столу» з представниками бізнесу  Чемеровецької громади. До розмови сьогодні долучились перший  заступник  Юрій  Войтов та заступник селищного голови Юлія Повар. Мета таких  традиційних суботніх зустрічей – підтримувати партнерство влади і тих, хто працює прозоро, забезпечує   наповнення селищного бюджету, проаналізувати спільно вирішені питання, намітити плани. Особливої актуальності набула в розмові тема корона вірусу та бачення обох сторін діалогу щодо подальших дій у боротьбі з вірусною хворобою.  Олександр Собань поділився з партнерами планами на майбутнє,  представники бізнесу висловили думку щодо розробки нових проєктів  осучаснення міських просторів.    Місцеві підприємці мали можливість висловитись про наболіле, піднімали актуальні проблеми сьогодення, розповідали про специфіку своєї роботи,  висловлювали пропозиції та думки щодо її покращення, але, що надзвичайно важливо - упродовж усього спілкування постійно звучала тема подальшого розвитку селища, його інфраструктури, створення Чемерівцям іміджу сучасного європейського містечка. Крім того на зустрічі був присутній начальник Чемеровецького районного управління Держпродспоживслужби Сергій Москалюк, який попередив присутніх про посилення протиковідних заходів та про проведення періодичних перевірок на предмет  дотримання карантинних  вимог. Керуючий філії Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк»    в смт Чемерівці  Ігор Слободян проінформував про нову програму кредитування для розвитку бізнесу.