проєкт від 10.03.2021 року

Дата: 10.03.2021 14:34

засідання виконавчого комітету від ____ березня 2021 року

1.Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік».

Доповідає:  Уланівська Оксана Леонідівна – начальник відділуфінансів.

2. Про здійснення соціальної роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Доповідає: Приймак Віталій Ярославович – начальник відділу з питань соціальної політики.

3. Про організацію проведення Дня довкілля в населених пунктах підвідомчої території.

Доповідає: Голик Геннадій Всеволодович начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення.

4.Про затвердження маршрутів _____________.

Доповідає:Голик Геннадій Всеволодович начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення.

5.Про затвердження маршрутів _____________.

6.Про затвердження «Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення смт Чемерівці».

Доповідає:Голик Геннадій Всеволодович начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та цивільного захисту населення.

7.Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гордія В.Д. по вулиціімені Головатюка села Красноставці.

8.Про присвоєння адреси нежитловій будівлі кузні будівельної бригади громадянки Гордій Л.О. по вулиці Польова села Красноставці.

9.Про присвоєння адреси нежитловим будівлям свинарників №1, №2, №3 громадянки Гордій Л.О. по вулиці імені Головатюка села Красноставці.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Гринишиної А.К. по вулиці Медобори села Черче.

11. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Шершуна В.А. по вулиці Островського села Залуччя.

12. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Ковальчини Т.В. по вулиці Хмельницького Богдана села Степанівка.

13. Про присвоєння адреси квартирі громадянки Ремінної М.П. по вулиці 8 Березня села Завадівка.

14. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Роздайгори В.В. по вулиці Українська села Вишнівчик.

15. Про присвоєння адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Стефанцівої Г.Г. по вулиці Л.Українки села Зарічанка.

16. Про зміну адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Лісовського К.Е. по вулиці Станевського села Андріївка.

17. Про надання дозволу на омолодження зелених насаджень в смт Чемерівці.

18. Про видачу ордера на житлове приміщення гр. Дрезналь С.В.

Доповідає:Яцковська Лідія Петрівна – начальник загального відділу селищної ради.

19. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Андріївка Лісовський К.Е

20. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Цикова Рикун А.М.

21.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в Кам-Под  Лук’яненко В.І.

22.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Бережанка Радішевський Л.І.

23.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Чорна  Гурняк Н.Г.

24.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Степанівка П’ятак В.А.

Доповідає: Коруняк Андрій Володимирович – начальник юридичного відділу.

25. Надання дозволу на вчинення правочинів щодо рухомого майна, де діти є власниками або мають право на користування.

26.Надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, де діти є власниками або мають право на користування.

27. Про збереження права користування житлом за дітьми Найчук Поліною Василівною та Найчук Софією Мирославівною.

28.Різне.