Чемеровецька селищна територіальна громада

Визначили заходи розвитку закладів культури

Дата: 23.03.2021 17:02

Сьогодні начальник відділу культури та туризму селищної ради Світлана Ромах, директор Центральної бібліотеки Марія Кульпінська та директор Центру культури, дозвілля та мистецтв Людмила Мельник   провели  обстеження сільських закладів культури в населених пунктах, які доєднались до Чемеровецької територіальної громади, зокрема Летавського та Зарічанського старостатів. В ході огляду було визначено заходи  подальшого розвитку будинків культури та бібліотек. Також проведено інвентаризацію матеріально-технічної бази, обстежено стан будівель та  прилеглої території.   В ході спілкування зі старостами сіл Володимиром Бучківським  та Надією Яблонською, а також з керівниками установ визначено основні  потреби для проведення ремонтних робіт у закладах у поточному році.