Здобули перемогу у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Любіть Україну!»

Дата: 24.03.2021 16:47

Фото без описуНещодавно список перемог художниці  Чемеровецького ЦКДМ Інна Мельниченко поповнився  Дипломом I ступеня у номінації «Художники» ІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу читців, поетів, художників та фотохудожників «Любіть Україну!», присвячений пам'яті видатного українського поета-лірика Володимира Сосюри.

На конкурс майстриня представила 5 робіт у техніці «Граттаж». Граттаж (від французького gratter - «дряпати») - це графічна техніка, в якій художник видряпує малюнок гострим різцем на паперовому або картонному аркуші, залитому тушшю.

Всього в конкурсі взяли участь 325 митців із 13-ти областей України. Журі конкурсу, серед яких правнук видатного поета, громадський діяч Олексій Сосюра, високо оцінили роботи Інни.

Приємно, що декілька її робіт опубліковані в буклеті «Великий поет очима конкурсантів», який спеціально готували до даної події.

Вітаємо пані Інну та  бажаємо ще більшого натхнення до нових перемог!