Взяли участь в онлайн-вебінарі для праівників ЦНАП

Дата: 25.03.2021 16:46

Фото без описуАсоціація міст України спільно з Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг сьогодні  провела «Особливості надання адміністративних послуг соціального характеру через центри надання адміністративних послуг». Захід відбувся за участі представників Міністерства соціальної політики України.  До участі долучились заступник селищного голови Юрія Повар та начальник відділу «Центра надання адміністративних послуг» Олег Коробчук. Серед питань порядку денного обговорювали  алгоритм підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»,  можливості отримання від держави комп’ютерного обладнання для надання адміністративних послуг соціального характеру,  взаємодію із місцевими органами соціального захисту населення,  та технічні проблеми в експлуатації програмного комплексу.