Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 29.03.2021 16:54

Фото без описуЗа участі 27 членів виконкому розглянули порядок денний,  до якого було включно 32 питання. На погодження членів виконкому винесено погодження проєкту рішення про організацію проведення на території Чемеровецької селищної ради  щорічної весняної акції «За чисте довкілля» та заходів благоустрою, рішенням виконкому затверджено Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення смт Чемерівці та встановлено вартість однієї години роботи комунальної техніки та послуг КП «Комунсервіс». Також затвердили  мережу автобусних маршрутів загального користування, склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників та  Порядок проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території. В ході засідання погоджено 10 заяв на присвоєння та зміну  адреси житловим та господарським будівлям, 6 заяв на видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння та 1 заяву на видачу ордера на житлове приміщення.