Визначили шляхи розвитку галузі культури

Дата: 30.03.2021 17:02

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови Юлія Повар,  начальник відділу культури та туризму Світлана Ромах та директор Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистецтва Людмила Мельник взяли участь у розширеній нараді директорів районних і міських будинків культури, районних організаційно-методичних центрів і клубних закладів, керівників структурних підрозділів із питань культури та закладів   територіальних громад, у ході якої обговорили ряд важливих питань роботи галузі.

В ході  в онлайн - зустрічі   підведено підсумки діяльності клубних установ області за 2020 рік, схвалено Концепцію реформування системи забезпечення населення культурними послугами, а також наголошено на важливості інформаційної активності закладів культури, як запоруки успішного розвитку громад на сучасному етапі. Також учасники наради мали можливість ознайомитись з планом проведення творчих мистецьких заходів  обласного рівня  у 2021 році.