Розпочинається весняно – літня заборона на лов риби
Дата: 31.03.2021 16:58
Кількість переглядів: 392
Управління Державного агентства рибного господарства України у Хмельницькій області доводить до відома, що з 1 квітня 2021 року розпочинається весняно – літня заборона на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах. Відповідно до наказу Агенства від 22 березня 2021 року №20 «Про встановлення термінів весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в межах району діяльності (контролю) Хмельницького рибоохоронного патруля у 2021 році» встановлено заборону ловити рибу у річках з 01 квітня по 20 травня, на водосховища, озерах, ставках - з 01 квітня по 10 червня.