Чемеровецька громада використає 1000 євро на запровадження сортування сміття

Дата: 02.04.2021 16:13

Фото без описуНа території Чемеровецької громади буде реалізовано проєкт  «Мобільна інфобот-платформа «Бережи довкілля – сортуй сміття», який отримав перемогу  на розробку та реалізацію адвокаційних проєктів кіноклубами медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Ініціювали участь у конкурсі представники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки та громадської організації «Ініціативні громадяни Чемеровеччини» Марія Кульпінська та Ольга Галак. Конкурс   отримав підтримку експертів «Мережі DOCU/CLUB – за реформи!»  та фінансування Європейського Союзу та Національного фонду на підтримку демократії у розмірі до 1000 євро. Заходи проєкту будуть реалізовуватись на території громади з  квітня по липень поточного року.